Біатлон. Українці провалили спринт в Італії

Переможець гонки Антон Шипулін© AFP
Спорт 20 січня, 2011, 18:46 1930
У спринті в очкову зону пробився тільки лідер нашої команди Сергій Седнєв - 22 місце при одному промаху.

В італійському біатлонному центрі Антхольц/Антерсельва стартував шостий етап Кубка світу з біатлону. У першій гонці чоловіки розіграли нагороди у спринті.

Українці виглядали трохи краще, ніж в на попередньому етапі в Рупольдінгу, але все ж до реальної конкурентної форми нам далеко. В очкову зону пробився тільки лідер нашої команди Сергій Седнєв - 22 місце при одному промаху.

Сергій Семенов, Олександр Біланенко і Андрій Дериземля також не розбили по одній мішені, але ходом були дуже повільні.

Чистий стрільбу серед українців показав лише Олег Бережний. Однак його результат лише 74-й у гонці, оскільки Олег показав дуже низьку швидкість на лижні.

А гонку виграв 23-річний росіянин Антон Шипулін. Він дуже здорово відпрацював на трасі, програвши менше секунди лише французу Мартіну Фуркаду, а на вогневих рубежах, на відміну від суперника, відстрілявся бездоганно! Це перша перемога в кар'єрі Шипуліна!

Друге місце посів лідер німецької збірної Міхаель Грайс, а третім на подіумі опинився норвежець Ларс Бергер.

Що стосується лідерів, то спринт виявився чорним для Тар'єя Бе - норвежець показав найгірший для себе результат сезону, не потрапивши навіть у 50 найсильніших. Еміль Свендсен був більш щасливий, але 14-го місця в спринті не вистачило йому, щоб перехопити лідерство в загальному заліку.

Спад форми у наших хлопців не може не відбиватися на позиціях в Кубку націй - тут ми сьогодні знову опустилися на одну позицію, поступившись шведам. Тепер наша збірна сьома. У загальному заліку Кубка світу Седнєв, незважаючи на потрапляння в очкову зону, все ж пропустив вперед Ларса Бергера та Антона Шипуліна і тепер знаходиться на п'ятнадцятій позиції.