Біатлон. Валя Семеренко зупинилась за крок від медалі

Валя Семеренко фінішувала четвертою© AFP
Спорт 16 грудня, 2010, 17:43 1741 1
Українки порадували високими результатами у індивідуальній гонці в Поклюці. Наші біатлоністи посіли 4, 11, 16 і 26 місця.

У словенській Поклюці відбулась жіноча індивідуальна гонка на 15 кілометрів, у якій українські біатлоністки порадували високими результатами.

Валя Семеренко фінішувала на четвертому місці, програвши француженці Марі-Лор Брюне 4,8 секунди. Її сестра Віта, зробивши два промахи, закінчила гонку на 11-мі місці. Оксана Хвостенко також провела дуже непогану гонку, довгий час лідирувала, а у підсумку фінішувала 16-ю (не розбила мішень, виконуючи останній постріл у останній стрільбі стоячи).

Ну а перемогу в гонці святкувала норвезька прима Тора Бергер, яка закрила всі 20 мішеней і на останньому колі зуміла вирвати перше місце у лідера загального заліку Кубка світу фінки Кайси Макаряйнен. Фінка була швидшою за норвежку, але 1 промах завадив їй тріумфувати.

Третя позиція, як зазначалось, у француженки Марі-Лор Брюне. А титулована німкеня Магдалена Нойнер не розбила чотири мішені і фінішувала восьмою, хоча й була найшвидшою у гонці.

Взагалі, природа змилостивилася над дівчатами, і представниці прекрасної половини виступали в набагато комфортніших умовах, ніж чоловіки. Тому й сенсацій на верхніх рядках протоколу виявилося набагато менше - тільки казахська біатлоністка Марина Лебедєва зуміла піднести сюрприз, фінішуючи в шістці найсильніших. Та й стрілянина біатлоністок була дуже якісною: принаймні п'ять спортсменок не припустились жодного промаху.

У Кубку світу Кайса Макаряйнен продовжує впевнено лідирувати. Більш того, збільшує свій відрив від найближчих суперниць - тепер Хелена Екхольм відстає від лідера на 58 очок! Валя Семеренко завдяки сьогоднішньому успіху також зуміла зміцнити свої позиції в десятці найсильніших і піднялася на шосте місце.

У Кубку націй наша команда зміцнила третю позицію, і навіть трохи наблизилася до росіянок.