Білоруси виграли US Open

Спорт 7 вересня, 2007, 12:03 269
Білоруські тенісисти Макс Мирний та Вікторія Азаренко виграли мікст, а Джокович і Феррер стали півфіналістами у чоловічому розряді US Open.

Джокович
AFP
Серб Новак Джокович впевнено вийшов у півфінал US Open
Минулою ніччю визначилися ще два півфіналісти Відкритого чемпіонату США з тенісу в чоловічому одиночному розряді. Ними стали серб Новак Джокович і іспанець Давід Феррер

Джокович в 1/4 фіналу переграв представника Іспанії Карлоса Мойю - 6:4, 7:6 (9:7), 6:1, а Феррер узяв гору над аргентинцем Хуаном Ігнасіо Челою - 6:2, 6:3, 7:5.

У півфіналі Джокович і Феррер зіграють між собою, а другу пару складуть швейцарець Роджер Федерер і росіянин Микола Давиденко.

Азаренко - Мирний
Білоруси Вікторія Азаренко та Максим Мирний радіють перемозі на US Open (Фото - usopen.org)
У фіналі мікста у ніч з четверга на п'ятницю білоруси Вікторія Азаренко та Макс Мирний обіграли американку Меганн Шонессі та представника Індії Леандра Паєса - 6:4, 7:6 (8:6).

Рік тому US Open в міксті виграли Мартіна Навратілова і Боб Брайан.

У фіналі жіночих парних змагань зустрінуться росіянка Сафіна і француженка Деши проти тайванок Юн-Цзянь Чань і Чя-Цзюн Чуан.

У чоловічому парному турнірі фінал розіграють Аспелін-Ноул (Швеція-Австрія) та Длоугі-Візнер (Чехія).