Білоруський БАТЕ вийшов у плей-офф раунд Ліги чемпіонів (відео)

Голи Віталія Родіонова, Ренана Брессана та Михайла Гордійчука забезпечили БАТЕ перемогу над чемпіоном Литви.

Чемпіон Білорусі БАТЕ зробив ще один крок до групового турніру Ліги чемпіонів, пробившись до плей-офф раунду кваліфікаційного турніру. Борисовчани виявилися сильнішими за литовський "Екранас", обігравши їх удома з рахунком 3:1.

У складі БАТЕ відзначилися Віталій Родіонов, Ренан Брессан та Михайло Гордійчук.

Враховуючи результат першого матчу (1:1), БАТЕ міг "сушити" гру. Однак білоруси на правах господаря і фавориту двобою одразу заволоділи ініціативою, вже в першу чверть години провівши кілька загрозливих випадів.

Зокрема Родіонов і Дмитро Бага з лінії воротарського майданчика у схожому стилі пробивали головою, але в обох випадках голкіпер литовської команди Еміліюс Зубас блискучим чином відводив загрози з-під поперечки. Однак на 18-й хвилині й він виявився безсилим після чудово розіграної комбінації борисовців - Родіонов, скориставшись відмінною передачею Павла Нехайчика, вразив уже порожні ворота.

Однак гості досить швидко відігралися. Це Андрюс Величка з другої спроби все ж пробив Олександра Гутора.

Кінцівка першої половини видалася на рідкість емоційною і пройшла під знаком Брессана, який за кілька хвилин зумів перетворитися з героя на антигероя. Спочатку бразилець, отримавши відмінну передачу від Родіонова, реалізував вихід сам на сам, а потім буквально на рівному місці примудрився заробити дві жовті картки, залишивши тим самим свою команду в меншості.

У другому таймі господарі передбачувано віддали ініціативу і повели гру другим номером. Але за кількістю небезпечних моментів після перерви БАТЕ навіть перевершив суперника - 3:2. Якщо в гостей непогані можливості змарнували Мантас Самусьовас і Аурімас Вертеліс, то у борисовців найбільш настирливим був Гордійчук, який вийшов на заміну.

Зрештою, саме йому вдалося зняти всі питання. На 89-й хвилині ще один "резервіст" Філіпп Рудик чудово асистував партнерові по команді, який свого шансу не змарнував.

БАТЕ вже гарантував собі участь у груповому турнірі - якщо не Ліги чемпіонів, то Ліги Європи. Свого суперника по вирішальному плей-офф раунду за вихід у Лігу чемпіонів БАТЕ дізнається у п'ятницю, 5 серпня.