"Бірмінгем Сіті" сенсаційно виграв Кубок англійської ліги

Радість футболістів з Бірмінгема© UK football
Спорт 28 лютого, 2011, 02:00 1664
"Бірмінгем Сіті" вдруге в історії виграв Кубок англійської ліги, обігравши в фіналі "Арсенал".

Скромний середняк англійської Прем'єр-ліги "Бірмінгем Сіті" вписав своє ім'я в історію британського футболу. Команда Алекса Макліша виграла Кубок англійської ліги, обігравши у фіналі лондонський "Арсенал" з рахунком 2:1

У щільній і напруженій боротьбі бірмінгемці відкрили рахунок, коли на 28-й хвилині Нікола Жигіч скористався помилкою голкіпера "канонірів" Щесни на виході і, перестрибнувши польського голкіпера, головою відправив м'яч у ворота.

Проте ще до перерви футболісти "Арсеналу" відновили рівновагу - блискучий удар зльоту після точного пасу Андрія Аршавіна завдав Робін ван Персі.

В кінцівці матчу "Арсенал" притиснув суперника до воріт, однак справжні подвиги здійснював голкіпер "синіх" Бен Фостер, що витягнув цілий ряд найнебезпечніших ударів у свої ворота.

А коли, здавалося, що зустріч котиться до додаткового часу, непрощенну неузгодженість показали Щесни і Кошельни - після невдалої спроби польського голкіпера зафіксувати м'яч, снаряд несподівано відскочив прямо на нігерійця Обафемі Мартінса, і той безперешкодно переправив м'яч у незахищені ворота.

Відзначимо, що для "Бірмінгем Сіті" цей трофей став другим в історії. Перший бірмінгемська команда виграла в 1963 році, також завоювавши Кубок англійської ліги.