Битва між "Дніпром" та "Шахтарем" завершилась внічию

"Дніпро" - "Шахтар" - 2:2. Бойова нічия© shakhtar.com
Спорт 5 жовтня, 2009, 11:07 1216
У центральному матчі 9-го туру "Дніпро" та "Шахтар" зіграли в бойову нічию.

У центральному матчі 9-го туру української Прем’єр-ліги у Дніпропетровську зустрічалися "Дніпро" та "Шахтар".

Команди почали гру у високому темпі, однак майже всі події відбувалися далеко від воріт. Боротьба йшла за ініціативу, було багато стиків, але при цьому гра була зовсім не грубою.

Перший небезпечний момент залишився за гостями, при цьому атака в їх виконанні стала гольовою. Срна навісив з кутового, а Луїс Адріано точним ударом головою відправив сферу у ліву "дев’ятку" воріт суперника. Боровику у цьому моменті був бессилий.

Забивши перший гол, гірники довго контролювали гру як на своїй половині поля, так і на протилежній, однак тепер вже дніпропетровці грали уважніше поблизу своїх володінь і не дозволяли суперникові так легко пробиратися до воріт.

А коли пішла друга додана хвилина до першого тайму, господарі поля скористалися розслабленням суперника і змогли забити гол у відповідь. Зі стандарту пробив Калініченко, м'яч, влучивши у когось із футболістів, трохи змінив траєкторію, але цього було достатньо, щоб Пятов не зумів врятувати свою команду. На перерву команди пішли за рахунку 1:1.

Друга 45-ти хвилинка почалася з атак гостей. У першій же атаці міг відзначитися Вілліан. Бразилець увірвався у карний майданчик і пробив по воротах, цілячись у дальній кут воріт. Боровик створив маленьке диво і зумів у красивому стрибку відбити м’яч.

Не забиваєш ти, забивають тобі. На 55-й хвилині провалилася оборона гостей на правому фланзі. Селезньов скористався передачею Калініченка і відправив м'яч у ворота повз голкіпера.

Після третього гола швидкості в матчі зросли, при цьому тепер вже гру під свій контроль взяли футболісти "Шахтаря", яким терміново потрібно було відіграватися.

На 74-й хвилині оборона дніпропетровців дала збій. Хюбшман отримав пас від Кобіна і гарненько зарядив по воротах, однак сфера в рамку не полетіла, а застрягла в карному майданчику. Там найрозторопнішим виявився Луїс Адріано і з кількох метрів увігнав сферу у сітку воріт.

Матч так і завершився нічиєю 2:2 – результат справедливий, жодна з команд не заслуговувала на поразку.