Битва між "Спартаком" і ЦСКА завершилась мирно (відео)

"Спартак" - ЦСКА - 2:2© spartak.com
Спорт 29 серпня, 2011, 00:22 1408 1
Московське дербі між "Спартаком" та ЦСКА завершилося бойовою нічиєю 2:2.

Принципове столичне дербі між московськими "Спартаком" та ЦСКА в рамках 22-го туру чемпіонату Росії завершилося результативною нічиєю – 2:2.

За "червоно-білих" відзначилися Веллітон і Еммануель Еменіке, а за "армійців" Сейду Думбія та Зоран Тошич.

Футболісти подарували глядачам чудове шоу з запеклою боротьбою і полоскотали нерви своїм уболівальникам.

У першому таймі Леоніду Слуцькому довелося замінити Ігоря Акінфєєва, який у боротьбі з Веллітоном невдало приземлився на ліву ногу і не зміг самотужки піднятися. Місце Ігоря у рамці воріт зайняв Сергій Чепчугов.

Ще до перерви "спартаківці" зуміли відкрити рахунок. Дмитро Комбаров у штрафному суперника отримав чудовий пас від Рафаеля Каріоки і пробив у дальній кут. Але Чепчугов парирував удар і м'яч відскочив прямісінько на Веллітона, який головою поцілив у кут воріт.

У другому таймі ЦСКА швидко відігрався. Після подачі кутового захисники "червоно-білих" не змогли як слід вибити м'яч, а Сейду Думбія з розвороту у дотик відправив його у сітку.

Після цього обидві команди мали небезпечні моменти, але відмінно зіграли воротарі.

На 69-й хвилині Зоран Тошич набрав хід на лівому фланзі і віддав пас на Думбія, а івуарієць, в свою чергу, навісив на хід сербу, який проштовхнув м'яч між ніг Диканю – 1:2.

Шість хвилин потому остаточну крапку у протистоянні поставив Еммануель Еменіке, який вийшов на заміну. Чепчугов був безсилий проти потужного удару нігерійця метрів з 27-ми.

Відзначимо, що на 78-й хвилині Вагнер Лав забив у ворота "спартаківців" третій м'яч, проте арбітр зафіксував офсайд. Крім того в момент, коли армійці забивали свій перший гол, захисник ЦСКА Василь Березуцький зіграв рукою.

Додамо, що після матчу фанати команд влаштували жахливу бійку, в результаті якої п'ятеро осіб були госпіталізовані.

Отже, після цієї гри ЦСКА набрав 46 очок і ділить перше місце з "Зенітом". А "Спартак" розташувався на 6-й сходинці турнірної таблиці, маючи на 10 очок менше.