Битву титанів виграв Федерер

Спорт 8 липня, 2007, 21:32 426
Швейцарець Роже Федерер в п'ятий раз підряд виграв Уїмблдон, перемігши у фінальному поєдинку іспанця Рафаеля Надаля в п’яти сетах.

Федерер
Перша ракетка світу швейцарець Роже Федерер з головним трофеєм турніру
Роже Федереру вже п’ять років поспіль немає рівних на Уїмблдоні. Цьогорічний фінал вже вкотре звів між собою двох кращих тенісистів планети – Роже Федерера і Рафаеля Надаля. Матч виправдав очікування вболівальників на всі сто. Поєдинок, що тривав 3 години 55 хвилин, закінчився перемогою швейцарця.

Перший сет виграв Федерер на затяжному тай-брейку. Надаль зумів відіграти три сет-боли, але з четвертого швейцарець узяв партію - 7:6 (9:7). Іспанець зрівняв рахунок по партіях, вигравши другий сет - 6:4.

У третій партії справа знову дійшла до тай-брейку, який знову виграв Федерер - 7:6 (7:3).

Четвертий сет Надаль розпочав дуже активно, відразу узявши дві подачі суперника. Незважаючи на те, що іспанець через проблеми з ногою викликав на корт лікаря, він довів партію до перемоги - 6:2.

Радість перемоги
Щаслива мить перемоги
Переможця Уїмблдону повинен був визначити п'ятий сет фіналу. У вирішальній партії суперники спочатку йшли врівень, причому Федереру двічі підряд вдавалося "рятувати" свою подачу за рахунку 15:40.

А в шостому геймі швейцарець зробив брейк. Як виявилося, цей момент і став вирішальним у фіналі. Надаль більше не зміг узяти жодного гейму, і Федерер довів зустріч до перемоги - 7:6 (9:7), 4:6, 7:6 (7:3), 2:6, 6:2.

Федерер-Надаль
Кожний матч Федерера з Надалем стає справжнім видовищем
Федерер виграв Уїмблдонській турнір в п'ятий раз підряд, повторивши досягнення шведа Бьорна Борга, який перемагав з 1976 по 1980 рік. Швейцарець не програє на турнірах з трав'яним покриттям з 2002 року.

В неділю також відбулися парні фінали. Ось їх результати:

Жіночі пари.

Кара Блек (Зімбабве) / Лізел Хубер (ПАР) – Катаріна Среботнік (Словенія) / Айі Сугіяма (Японія) 3:6, 6:3, 6:2

Чоловічі пари.
Арно Клеман / Микаель Ллодра (Франція) – Боб Брайан / Майк Брайан 6:7, 6:3, 6:4, 6:4

Мікст
Джеймі Мюррей (Великобританія) / Єлена Янкович (Сербія) – Йонас Бйоркман (Швеція) / Алісія Молік (Австралія) 6:4, 3:6, 6:1

В юніорських змаганнях в одиночному розряді чемпіонами Уїмблдону-2007 стали американець Дональд Янг та полячка Уршула Радванська.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.