БК "Київ" дочекався тріумфу

Спорт 17 грудня, 2008, 10:40 785
У драматичному матчі "Єврочеленджа" БК "Київ" переміг підмосковний "Тріумф" з мінімальною перевагою – 66:65.

БК "Київ" став одноосібним лідером групи Н баскетбольного "Єврочелленджа" після перемоги над російською командою "Тріумф".

Кияни пішли на першу перерву з перевагою у вісім пунктів - 23:15. Проте у другому ігровому відрізку ініціатива повністю перейшла на бік підмосковного клубу. Поява на паркеті тандему Тунчері-Бремер помітно різноманітила позиційний напад гостей. Кияни ж, навпаки, стали діяти аж надто однотипно. Як наслідок, під завісу першої половини зустрічі кияни позбулися статусу лідерів – 30:32.

Навряд чи господарі можуть занести собі в актив і третю чверть. Як тільки команда Обрадовича знижувала темп гри, вплутуючись у позиційну боротьбу, підопічні Станіслава Єрьоміна миттєво починали диктувати свої умови. В якийсь момент "вовки" і зовсім опинилися в ситуації, близькій до критичної – 54:65 – за три хвилини до закінчення основного часу.

Ось у цей момент і почалося усе найцікавіше: триочковий реалізує Скейлз, потім те ж саме робить Горан Єретін, потім фолити на собі примушує Скуні Пенн, і в одну мить ситуація на паркеті змінюється кардинальним чином – 62:65. Далі ініціативу на себе бере Артур Дроздов, чий точний кидок за 50 секунд до кінця матчу скорочує відставання його команди до мінімуму.

Останню атаку "Тріумфа" починає Керем Тунчері, але Єретін робить вирішальне перехоплення, за яким слідує швидкий прорив – 66:65. Неймовіна перемога киян! Тріумф!..