"Бока Хуніорс" – у фіналі Кубка Лібертадорес

Спорт 8 червня, 2007, 15:18 245
У фіналі південноамериканського аналога європейської Ліги чемпіонів аргентинський клуб зустрінеться з бразильським "Греміо".

Рікельме
Один з лідерів аргентинського клубу "Бока Хуніорс" Хуан Роман Рікельме (Фото - imageshack.us)
У півфінальному протистоянні Кубка Лібертадорес "Бока Хуніорс" за сумою двох зустрічей здолав колумбійську "Кукуту".

Перший матч склався для клубу з Буенос-Айреса погано: у гостях вони поступилися з рахунком 1:3. Проте на домашньому стадіоні "Бомбонера" сама забивна команда аргентинської Клаусури підтвердила свій статус і добилася необхідної перемоги з рахунком 3:0.

Результат, як це часто буває, зробили лідери. У самому кінці першого тайму рахунок відкрив Хуан Роман Рікельме, що рік тому виступав в півфіналі Ліги чемпіонів за "Вільяреал". А після перерви відзначився інший всесвітньо відомий гравець "Боки" – Мартін Палермо.

Рахунок 2:0 господарів цілком влаштовував, але вони і не думали грати на його утримання. І ця тактика виправдала себе на всі сто: на останній хвилині Себастьян Батталья поставив переможну крапку – 3:0.

"Бока" вийшла до фіналу, де зустрінеться з бразильським "Греміо". Вирішальні матчі Кубка Лібертадорес відбудуться 13 і 20 червня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.com / К.К.