Бокс: ще дві українські пробоїни

Спорт 31 жовтня, 2007, 12:13 360
Двоє українських боксерів вийшли до чвертьфіналу світової першості, ще двоє наших співвітчизників залишили змагання.

Боксерський ринг Чикаго
Боксерський ринг Чикаго не приносить успіхів українським боксерам.
Українські боксери зазнали ще двох втрат на чемпіонаті світу з боксу, що триває в американському Чикаго. В матчі за вихід до 1/4 фіналу Максим Третяк (вагова категорія до 54 кг) поступився Хектору Мансанільї з Венесуели – 21:34, а Денис Пояцика (91 кг) – азербайджанцю Ейчіну Алізаде – 8:21.

У свою чергу Василь Ломаченко та Сергій Дерев'янченко кваліфікувались до вісімки кращих в категоріях до 57 та 75 кг відповідно, завоювавши таким чином олімпійські ліцензії. Ломаченко переміг білоруса Михаїла Бернадського, а Дерев'янченко – естонця Руб'юка – 23:12.

Олімпійські перепустки можуть завоювати ще двоє українців, що продовжують боротьбу в своїх категоріях - Георгій Чигаєв (48 кг) та В'ячеслав Глазков (+91 кг).

Але навіть якщо вони і зроблять це, все одно нинішню першість для нашої команди слід вважати невдалою – сподівання на наших боксерів були більшими. Тепер тим, хто не зміг здобути перепустки до Пекіну в США, буде зробити це вкрай важко…