Бокс. Українці невдало стартували на чемпіонаті Європи

© АМИ Новости-Украина
Спорт 7 листопада, 2008, 12:44 659
Троє українських боксерів програли стартові поєдинки на ЧЄ з боксу. Олімпійський чемпіон Олександр Ломаченко ще не вступав у боротьбу.

В англійському Ліверпулі стартував чемпіонат Європи з боксу. Наша команда представлена на континентальній першості в усіх вагових категоріях, втім, вже після першого дня чемпіонату у трьох з них українці програли свої стартові поєдинки і вибули з боротьби.

Олександр Єгоров в категорії до 54 кг з рахунком 10:13 програв іменитому Саміру Маммадову з Азербайджану. Єгоров поступився срібному призеру Євро-2006 і бронзовому медалісту торішнього чемпіонату світу у першому раунді (1:4), і суперник потім не дозволив нашому боксеру відіграти 2-3 бали відставання.

У категорії до 64 кг Денис Лазарєв не встояв проти Едуарда Гамбарджумяна з Вірменії – 5:9. Дмитро Мітрофанов в категорії до 69 кг зустрічався з еквадорським боксером Джеком Робертом Кулкай-Кетом, який виступає під прапором Німеччини. Після двох перших бойових раундів Мітрофанов вчисту програв третій і четвертий раунди і поступився з рахунком 3:15.

Головну надію на чемпіонаті Європи-2008 представляють наші недавні олімпійці: Олександр Ломаченко, Олександр Усик, Георгій Чигаєв і Олександр Ключко.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами АМИ Новости-Украина / К.К.