Болт, Ісінбаєва та "Барселона" - найкращі у 2009 році

Єлена Ісінбаєва та Усейн Болт© AFP
Спорт 2 січня, 2010, 02:59 1187
Міжнародна асоціація спортивної преси визначила найкращого спортсмена, спортсменку і команди року.

Ямайський спринтер Усейн Болт, російська легкоатлетка Єлена Ісінбаєва та іспанська "Барселона" перемогли в голосуванні Міжнародної асоціації спортивної преси (AIPS) на звання найкращого спортсмена, спортсменки і команди року. У голосуванні взяли участь 641 журналіст із 98 країн.

Болт у минулому сезоні виграв три золоті медалі на чемпіонаті світу в Берліні, встановивши при цьому два світові рекорди. Ісінбаєва не виграла "золото" на чемпіонаті світу, але зате змогла покращити світове досягнення до 5,06 метра.

Чемпіон Іспанії, переможець Кубка Іспанії, Суперкубка Іспанії, Ліги чемпіонів, Суперкубка УЄФА та Клубного чемпіонату світу іспанська "Барселона" була названа командою року.

Зазначимо, в 2008 році найкращими були визнані Ісинбаєва і Болт і "Манчестер Юнайтед".