Борисик став лідером українського плавання

Спорт 25 листопада, 2008, 16:38 270
Ігор Борисик впевнено виграв дистанції 100 та 200 метрів брасом на Кубку України з плавання і тепер готуватиметься до ЧЄ.

Змагання Кубка України з плавання, що відбулися у Запоріжжі, були відбірними до чемпіонату Європи, який стартує 11 грудня в Хорватії. Однак, попри відповідальність моменту, лідери нашої збірної відверто його провалили.

Такий результат викликав невдоволення у головного наставника національної збірної. За словами Івана Сивака, спортсмени, на яких він розраховував, не показали очікуваних результатів.

Так, на стометрівці батерфляєм не здобули нагород Андрій Сердінов і Сергій Бреус, які фінішували п’ятим і дев’ятим відповідно. У цій дисципліні перемогу святкував харків’янин Артем Пронь.

Втім, реноме фаворита виправдав Ігор Борисик, який був першим на своїх коронних дистанціях 100 і 200 метрів брасом. Саме Ігор, який успішно виступив на трьох етапах Кубка світу, зараз є лідером вітчизняного плавання.

У жінок в Запоріжжі обійшлося без несподіванок, зважаючи на те, що у стартах не брала участі Ірина Амшеннікова.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.