"Олімпік" провів дивний матч проти "Карпат"

Молоді львів'яни переграли суперника з рахунком 4:0 / Фото: ФК Карпати

Ця зустріч відбулася в рамках чемпіонату України з футболу серед команд U-21.

Молодіжні команди "Карпат" і "Олімпіка" відкривали 16 тур чемпіонату України U-21.

Матч був досить результативним і завершився з рахунком 4:0 на користь львів'ян.

Все б нічого, якщо б у світі не придумали відеозйомку. Перший свій м'яч "Карпати" забили на 50-й хвилині зустрічі. Інші три голи припали на 82-у, 88-у і 89-у хвилини.

Як і чому були пропущені стільки голів за останні 8 хвилин зустрічі залишається загадкою. Побачити ці "диво-голи" можна на представленому нижче відео.

Після матчу поспішив виправдати своїх підопічних головний тренер "Олімпіка" U-21 Денис Хомутов.

"Якщо взяти нарізку кінцівки, то, звичайно, виникнуть підозри. Але якщо проаналізувати всю гру...

Якщо всі подивляться тільки кінцівку, то я уявляю, який буде шум. Всі втомилися, а на 80-й пропустили гол, і команда зупинилася, тому гра видалася підозрілою. Я теж прийшов в роздягальню і кричав на своїх, тому що при рівній грі в першому і половині другого тайму програли 0:4", - зазначив Хомутов.

Нагадаємо, що ще в середині жовтня ФФУ показала футболістам "Олімпіка" повчальний фільм про договірні матчі, а що з цього вийшло – дивіться самі.