"Боруссія" - "Карпати" - 3:0. Чергова невдача львів'ян у Лізі Європи

"Боруссія" - "Карпати" - 3:0
Спорт 2 грудня, 2010, 21:57 3764 5
Львівські "Карпати" зазнали п'ятої поразки у п'яти матчах групового турніру Ліги Європи.

На "Вестфаленштадіоні" у Дортмунді завершено матч п'ятого туру Ліги Європи між дортмундською "Боруссією" і львівськими "Карпатами". Лідер Бундесліги переміг п'яту команду української Прем'єр-ліги з рахунком 3:0.

У іншому матчі групи J ПСЖ з рахунком 4:2 переміг "Севілью".

У заключному турі "Карпати" приймають ПСЖ, а "Севілья" приймає дортмундську "Боруссію". Французи вже гарантували собі путівку у плей-оф, а німці і іспанці визначать другого учасника 1/16 фіналу у очному протистоянні.

У ПСЖ - 11 очок, у Севільї - 9, у Боруссії - 8, а у "Карпат" - 0.

ЛІГА ЄВРОПИ. Груповий турнір

Група J. 5-й тур

Дортмунд. "Вестфаленштадіон". -10 градусів за Цельсієм
Головний арбітр: Ерік Брамхаар (Нідерланди)

БОРУССІЯ Дортмунд - КАРПАТИ - 3:0

Боруссія: 1. Вайденфеллер - 29. Шмельцер, 15. Гуммельс, 4. Суботич, 26. Пищек - 22. Бендер (32. Антоніо, 67), 8. Нурі Сахін - 19. Гросскройц (13. Ле Таллек, 80), 23. Кагава (10. Зідан, 67), 16. Блащиковськи - 7. Р. Левандовськи

Карпати: 1. Руденко - 89. Даніло Авелар, 5. Тубич, 70. Чечер, 44. Федецький - 7. Годвін (28. Г. Баранець, 77) - 25. Ткачук, 16. Худоб'як - 18. Кополовець (10. Гурулі, 63), 79. Кузнєцов, 9. Кожанов (30. Б. Баранець, 86)

1:0 Сіндзі Кагава, 5
2:0 Гуммельс, 49
3:0 Роберт Левандовськи, 89

Попередження: Самсон Годвін, 26; Михайло Кополовець, 47

90+2 хв: "Карпати" зазнали чергової і справедливої поразки у Лізі Європи. Львів'яни програли лідеру Бундесліги за всіма статтями.

89 хв: Левандовський отримує пас у вільну зону, але його догнали захисники. Поляк красиво їх обіграв і пробив у протихід голкіперу і 0:3. Повтор показав, що Левандовськи був у офсайді, але цей гол нічого не міняє

"Карпати" зазнають п'ятої поразки і у заключному матчі приймають удома французький ПСЖ.

70 хв: у львів'ян нічого не виходить в атаці, а дортмундці продовжують створювати і транжирити момент за моментом

49 хв: схоже, не судилося "Карпатам" взяти в Дортмунді бодай очко. Після навісу зі штрафного Хуммельс виграв другий поверх у трьох захисників і відправив м'яч під поперечину - 2:0

45+3 хв: перерва

45+1 хв: Кополовець впав у боротьбі з захихсником в штрафному, але арбітр пенальті не призначив

38 хв: Гросскройц перекидує м'яч через Руденка, але не влучає у ворота

34 хв: з правого флангу Худоб'як навісив зі штрафного і Бендер головою ледве не зрізав м'яч у власні ворота. А на дальній стійці Даніло Авелару не вистачило зовсім трохи, щоб відправити м'яч у сітку

32 хв: збили Кополовця на підступах до штрафного майданчика. Небезпечний штрафний. Худоб'як замість удару навісив у штрафний майданчик і Тубич пробив. Дуже незграбно і м'яч вийшов за межі поля

Нагадаємо, що "Боруссія" є лідером Бундесліги. Дортмундці випереджають найближчого суперника на 5 очок.

25 хв: ігрова перевага на боці німців.

5 хв: після подачі кутового львів'яни винесли м'яч в поле, але господарі продовжили атаку другим темпом і Кагава, вискочивши з-за спин захисників, відправив м'яч головою в сітку після навісу з флангу

Футбольне дербі в Англії завершилось масовими заворушеннями (відео)

"Металіст" - "Дебрецен" - 2:1. Вольова перемога на катку