"Бостон" скоротив відставання від "Ванкувера" (відео) Спорт 7 червня, 09:24
"Ведмеді" перемогли у першому домашньому матчі фінала. Який порадував глядачів 9 шайбами та масовою бійкою.

Клуб НХЛ "Бостон Брюінс" скоротив відставання від "Ванкувер Кенакс", розгромивши "Кенакс" вдома в третьому матчі фінальної серії Кубка Стенлі. "Бостон" переміг з рахунком 8:1, а в третьому періоді сталася масова бійка, за підсумками якої по два гравці кожної з команд отримали видалення до кінця зустрічі.

У першому періоді команди голів не забили, а вирішальної переваги "Бостон" добився в другій двадцятихвилинці - відзначилися Ендрю Ференс, Марк Реккі, Бред Мерчанд і Давид Крейчі.

На 52-й хвилині сталася масова бійка. За її підсумками видалення до кінця гри отримали Олександр Барроуз і Райан Кеслер з "Ванкувера", а також Мілан Лючич і Денніс Сайденберг з "Бостона".

У наступні дев'ять хвилин команди закинули ще п'ять шайб. Спочатку рахунок зробив розгромним Даніель Пайє, потім одну шайбу відіграв Яннік Хансен з "Ванкувера", а після цього відзначилися гравці "Бостона" Реккі, Кріс Келлі і Майкл Райдер. Усі вісім шайб "Кенакс" пропустив основний воротар канадського клубу Роберто Люонго.

"Бостон", який програв перші два матчі фіналу Кубка Стенлі, скоротив рахунок у серії. Після трьох ігор "Ванкувер" лідирує з рахунком 2:1. Четверта гра пройде в ніч з 8 на 9 червня в Бостоні.