Бойко не зміг реабілітуватися в другому матчі за "Бешикташ"

Бойко з гравцями "Бешикташа" / Фото: ФК Бешикташ

Цього разу український голкіпер пропустив лише один гол, але його вистачило для поразки команди.

В Туреччині відбувся поєдинок між "Коньяспором" і "Бешикташем" в рамках матчу-відповіді чвертьфіналу Кубка країни.

Перемогу в цьому поєдинку здобули господарі поля – 1:0. Це допомогло їм пробитися до півфіналу турніру, бо перший матч завершився теж їхньою перемогою - 2:1.

Український голкіпер Денис Бойко вийшов у складі "Бешикташа" з перших хвилин і відіграв весь матч, проте не зумів реабілітуватися за дебютний поєдинок, який припав на першу зустріч команд.

Бойко пропустив в цьому матчі на 84-й хвилині, не зумівши відбити удар з дальньої дистанції Альбана Міхи у ближній кут.

Українець міг пропускати і на початку зустрічі, коли на 15-й хвилині після подачі кутового біля своїх воріт невдало зіграв на другому поверсі, однак після помилки його підстрахували захисники. На 68-й хвилині Денис знову ж неакуратно зіграв на виході після флангової подачі суперника, але і тут його врятували партнери по команді.

Нагадаємо, раніше Бойко заявив, що відмовиться від частини преміальних, якщо його команді вдасться виграти чемпіонат Туреччини.