Бразилія домінує у волейболі

Спорт 16 липня, 2007, 13:09 284
У фінальному поєдинку волейбольної Світової ліги збірна Бразилії перемогла у напруженій боротьбі в чотирьох сетах російську команду.

Бразильці
Переможці Світової ліги отримали чек на кругленьку суму (Фото - fivb.org)
Збірна Бразилії стала переможницею розіграшу Світової ліги-2007, фінальний етап якої відбувся в польському Катовіце. У вирішальному матчі південноамериканці в чотирьох партіях виграли у збірної Росії.

Російська команда упевнено виграла перший сет - 25:18. Проте стартового запалу надовго не вистачило - в другій партії росіяни вели в кінцівці з різницею в три очки - 22:19, але дозволили бразильцям додати, за що і поплатилися - 23:25.

Третій сет пройшов із змінним успіхом кожної з команд, але в напруженій його кінцівці успішнішими все ж таки були бразильці - 28:26.

Атака бразильців
Бразильський волейболіст Жіба намагається пробити "російський" блок (Фото - fivb.org)
Поступово розігрався лідер південноамериканців Жіба, з яким спочатку росіяни справлялися. У четвертому сеті гра проходила під диктовку підопічних Бернардіньйо, які і довели зустріч, що проходила в рівній боротьбі, до успішного завершення - 3-1 (18:25, 25:23, 28:26, 25:22).

У матчі за третє місце команда США перемогла господарів фінального турніру Світової ліги, збірну Польщі - 3-1.

Збірна Бразилії стала переможцем Світової ліги в тому ж Катовіце в 2001 році. Відтоді команда Бернардо Резенде не виграла тільки один турнір - на своєму майданчику в 2002 році. південноамериканська збірна стала переможцем Світової ліги п'ятий раз поспіль, а минулого року бразильці святкували успіх у Москві.

Світова ліга - турнір з найбільшим призовим фондом в світовому волейболі. У 2007 році він склав 20 мільйонів доларів, а в попередніх 17-ти розіграшах Світової ліги учасникам дісталося в цілому більше 150 мільйонів доларів.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.