Бразилія ганебно вилетіла з Кубка Америки (відео)

Пато не реалізував свої 100-відсоткові моменти© fifa.com
Спорт 18 липня, 2011, 01:59 2980 6
Кубок Америки залишився без фаворитів. Слідом за Аргентиною зі змагань вилетіла Бразилія.

Збірна Бразилії слідом за Аргентиною несподівано завершила боротьбу на Кубку Америки. "Пентакампеони" у чвертьфіналі поступилися збірній Парагваю в серії пенальті.

Бразильці ганебно пробили післяматчеві пенальті, не забивши жодного з чотирьох ударів. А парагвайцям для виходу у півфінал вистачило 2-х реалізованих пенальті.

Відзначу, що матч пройшов за тотальної переваги бразильців. Неймар і Пато не реалізували по три гольових моменти. Прекрасні нагоди не використали Лусіо, Робіньо і Гансо. У одних епізодах бездоганно зіграв воротар парагвайців Хусто Вільяр, зробивши кілька дивовижних сейвів, а у інших м'яч не йшов у ворота.

На 103-й хвилині додаткового часу відбулася сутичка між гравцями. Як наслідок, Антолін Алькарас і Лукас Лейва достроково залишили поле.

А на 118-й хвилині відбувся перший (!!!) небезпечний момент біля воріт Жуліо Сезара, але м'яч після хльосткого удару у виконанні Нельсона Вальдеса просвистів поруч зі стійкою.

У післяматчевій лотереї бразильці відверто зганьбилися - Елано, Андре Сантос і Фред не поцілили у площину воріт, а удар Тьяго Сілви відбив Вільяр.

Цікаво, що Бразилія і Парагвай зустрічалися між собою на груповому етапі. Та гра завершилась з рахунком 2:2.

У півфіналі Парагвай зустрінеться з переможцем матчу Венесуела - Чилі.

Кубок Америки. 1/4 фіналу

Ла-Плата. Estadio Ciudad de La Plata. 52000 глядачів
Головний арбітр: Серхіо Пессотта (Аргентина)

БРАЗИЛІЯ - ПАРАГВАЙ - 0:0. В серії пенальті - 0:2

Бразилія: Жуліо Сезар - Андре Сантос, Майкон, Лусіо, Тьяго Сілва - Лукас Лейва, Рамірес, Гансо (Лукас, 103) - Робіньо, Алешандре Пато (Елано, 111), Неймар (Фред, 80)

Парагвай: Хусто Вільяр - Орельяно Торрес (Елвіс Марекос, 71), Даріо Верон, Антолін Алькарас, Пауло да Сілва - Марсело Естігаррібія, Енріке Вера (Едгар Баррето, 63), Крістіан Ріверос, Віктор Касерес - Нельсон Вальдес, Лукас Барріос (Ернан Перез, 83)

Серія пенальті: 0:0 Елано (вище воріт), 0:0 Крістіан Ріверос (повз ворота) - 0:0 Тьяго Сілва (воротар), 0:1 Марсело Естігаррібія - 0:1 - Андре Сантос (вище воріт), 0:2 Крістіан Ріверос - 0:2 Фред (повз ворота)

Попередження: Енріке Вера, 22; Андре Сантос, 57; Майкон, 60; Едгар Баррето, 65; Елвіс Марекос, 72; Марсело Естігаррібія, 111
Вилучення: Лукас Лейва, 103; Антолін Алькарас, 103

Аргентина осоромилась на Кубку Америки (відео)

Ідейє блискуче дебютував за "Динамо" (відео)

Офіційно! "Металіст" купив п'ятого аргентинця

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 6
  • Нет мажорам, нет бандитам Нет мажорам, нет бандитам 18 липня, 10:59 Згоден 2 Не згоден 1 -[-div class=quotation-]--[-span class=nick-]-Дмитри-[-/span-]- -[-span class=date-]-Сьогодні, 09:05-[-/span-]- -[-span class=text-]-ты бл* , не фанат футбола, иди маргошу смотри. причем тут ахметов????????????-[-/span-]--[-/div-]-иди отсоси у своего ахметова и успокойся, пока етот урод покупат дорогих игроков ваш донец и луганск дохнет, ты глян на статистику где больше всего умерает людей и поймеш умник на сколько хорош ваш ахметик!!! відповісти цитувати Дякуємоспам омфг омфг 18 липня, 15:09 Згоден 2 Не згоден 0 ну че так грубо? ты не прав опять. как относятся смерти людей к футболу? цитувати Дякуємоспам