Бразилія не змогла перемогти Перу

Спорт 19 листопада, 2007, 15:59 263
П'ятиразові чемпіони світу з футболу знову втратили очки у відбірковому турнірі до чемпіонату світу 2010 року.

Збірна Бразилії з футболу зіграла внічию (1:1) з командою Перу у відбірковому матчі чемпіонату світу 2010 року.

Пентакампеони набрали п'ять очок в трьох матчах і ділять третє-четверте місце з Колумбією в південноамериканській відбірковій групі.

У матчі проти Перу, що проходив в Лімі, бразильці вийшли вперед на 40-й хвилині, коли півзахиснику "Мілана" Кака вдався влучний удар з 30 метрів.

Господарі відігралися на 71-й хвилині: після удару Хуана Варгаса з-поза меж штрафної площі м'яч зачепив одного з бразильців, змінив напрям і влетів у ворота Жуліо Сезара.

В кінцівці зустрічі гості могли вирвати перемогу, але м'яч після удару головою центрального захисника Жуана потрапив в поперечину.

Після трьох турів в південноамериканській відбірковій групі лідирує збірна Аргентини, що набрала максимально можливу кількість очок (дев'ять). Сім балів в заліку команди Парагваю, а Бразилія і Колумбія набрали по п'ять очок. Напряму у фінальний турнір ЧС-2010 потраплять чотири збірні.