Бразилія перемогла Україну з рахунком 2:0 Спорт 11 жовтня, 23:22
Голи у складі п'ятиразових чемпіонів світу забили барселонець Даніель Алвес і міланець Алешандре Пато.

Бразилія - Україна_2
AFP
Пато забив другий гол
Збірна Бразилії перемогла збірну України у товариському матчі, який проходив в англійському місті Дербі. Гра завершилась з рахунком 2:0.

Бразильці з перших хвилин притиснули наших футболістів до воріт. Українці виглядали розгублено і робили багато помилок. Однак гольових моментів біля воріт Диканя не було. Натомість підопічні Калитвинцева могли відкрити рахунок на 13-й хвилині. Алієв вистрілив зі штрафного з 40-ка метрів і Віктор відбив м'яч на кутовий.

Ближче до середини першого тайму наші футболісти відтіснили бразильців у центр поля. Більше того, українці перехопили ініціативу. Проте захопившись атакою, наші гравці пропустили кинджальну контратаку на 25-й хвилині. Робіньо навісив з лівого флангу, Дані Алвес пробив зльоту. М'яч не летів у ворота, але рикошет від Романчука і м'яч від стійки влетів у сітку.

Через десять хвилин футбольне щастя було на стороні українців. Пато у боротьбі з захисником з 14-ти метрів пробив у стійку. Робіньо добивав у порожні ворота, але сходу пробив вище.

На 43-й хвилині м'яч побував у воротах бразильців після удару Алієва, але арбітр не зарахував взяття воріт через фол Мілевського на захиснику.

З перших хвилин другого тайму наші футболісти захопили ігрову перевагу і на 50-й хвилині створили гольовий момент. Ротань пробив з лінії штрафного майданчика, Віктор не дотягнувся до м'яча, але сфера потрапила у стійку.

Витримавши стартовий натиск другого тайму, бразильці перевели гру у звичне для себе русло, подовгу контролюючи м'яч. І на 64-й хвилині пентакампеони подвоїли перевагу. Після прострілу Карлоса Едуардо з правого флангу, Пато прийняв м'яч в штрафному майданчику, обіграв Мандзюка і пробив. Дикань зреагував на удар, але м'яч від його руки влетів у ворота.

На 72-й хвилині вдруге в матчі класно виконував штрафний удар Алієв. Однак м'яч пройшов поруч зі стійкою.

Заключні хвилини матчу пройшли у повільному темпі. Наші футболісти в основному грали без м'яча, а бразильці задовольнились двома голами в наші ворота.

У підсумку 2:0 - закономірна перемога "пентакампеонів". Бразильці "відкрили очі" Калитвинцеву на очевидні проблеми у всіх лініях збірної України.

Наступний товариський матч збірна України зіграє у листопаді проти Швейцарії.