Бразилія потренувалась на шотландцях (відео)

Неймар© uefa.com
Спорт 28 березня, 2011, 08:39 1425
Долю зустрічі Бразилія - Шотландія вирішили два голи 19-річного нападаючого Неймара.

Збірна Бразилії в рамках підготовки до Кубка Америки зіграла товариський матч з Шотландією. Гра відбулась на лондонському стадіоні "Емірейтс" і закінчилась з рахунком 2:0 на користь "пентакампеонів". Долю зустрічі вирішили два голи 19-річного нападаючого Неймара.

З перших хвилин гри південноамериканці закрили британців на їхній половині поля і створили перший небезпечний момент на 15-й хвилині, коли Рамірес пробив головою вище воріт.

Потім півзахисник "Шахтаря" Жадсон перевірив воротаря Аллана Макгрегора ударом низом, а Леандро Даміан пробив головою у стійку. За три хвилини до перерви бразильці домоглися свого, і Неймар відкрив рахунок у матчі. Він отримав передачу від Андре Сантоса на лівому фланзі і закрутив м'яч у дальній кут воріт - 1:0.

У першому таймі шотландці створили лише один гольовий момент. Навіс Чарльза Адама зі штрафного замикав Стівен Уіттекер, який пробив головою поруч зі стійкою.

По перерві малюнок гри не змінився, і ініціативою, як і раніше, володіли "пентакампеони". У одному з епізодів Макгрегор двічі врятував свої ворота після ударів Деміана, після чого Рамірес з вигідного положення пробив вище цілі.

На 77-й хвилині Неймар був збитий Адамом у штрафному майданчику британців, сам взявся виконувати пенальті й розвів м'яч з воротарем по різних кутах - 2:0.

У компенсований час Жонас міг збільшити перевагу бразильців, але пробив над поперечиною.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами uefa.com / А.Р.