Бразилія познущалась над Аргентиною і достроково вийшла на чемпіонат світу

Бразильці святкують вихід на чемпіонат світу-2010© AFP
Спорт 7 вересня, 2009, 10:55 2871
Збірна Бразилії на виїзді розгромила непримиренного ворога і першою з південноамериканських країн вийшла на ЧС-2010 у ПАР.

У 15-му турі відбіркового циклу чемпіонату світу в зоні "Південна Америка" збірна Бразилії в гостях переграла Аргентину і завоювала путівку на мундіаль у ПАР достроково.

Рахунок у грі на 24-й хвилині відкрив Луїзао. А вже через 6 хвилин Луїс Фабіано подвоїв перевагу гостей.

У середині другого тайму Датоло скоротив рахунок, та через дві хвилини Луїс Фабіано поставив крапку у матчі.

Бразилія вже готується до поїздки в ПАР. А ось Аргентині ще доведеться поборотися за путівку на ЧС-2010. Попереду у "б'янко-селести" домашня гра з Перу, та виїзди в Парагвай та Уругвай. Саме матчі в Ассунсьоні та Монтевідео і вирішать долю Аргентини.

Чемпіонат світу-2010. Відбірковий турнір

ПІВДЕННА АМЕРИКА

Аргентина - Бразилія 1:3

Аргентина: Андухар, Домінгес, Отаменді, Хайнце, Максі Родрігес (Агуеро, 45), Дзанетті, Маскерано, Датоло, Верон, Тевес (Дієго Міліто, 69), Мессі
Бразилія: Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Луізао, Феліпе Мело, Андре Сантос, Жілберто Сілва, Кака, Робіньо (Рамірес, 68), Елано, Луїс Фабіано (Адріано, 77)

Голи: Луізао, 24 (0:1), Луїс Фабіано, 30 (0:2), Датоло, 65 (1:2), Фабіано, 67 (1:3)