Бразилія здобула героїчну перемогу в Кубку Конфедерацій

Бразилія - США - 3:2© AFP
Спорт 30 червня, 2009, 00:14 1162 1
Бразилія перемогла у драматичному фіналі США і стала триразовим володарем Кубка конфедерацій.

У фінальному матчі Кубка Конфедерації збірна Бразилії відіграла два м'ячі і наприкінці другого тайму вирвала перемогу у США.

Події в матчі почали розвиватися явно не на користь бразильців. До середини першого тайму на табло горіли "2:0" на користь збірної США. На десятій хвилині рахунок відкрив Клайнт Демпсі, який отримав пас з глибини поля і переграв голкіпера.

Команда Карлоса Дунги спробувала було відразу відновити паритет, але її спроби ніяк не можна було назвати успішною. Більш того, бразильці пропустили ще один м'яч. На 27-й хвилині футболісти збірної США організували контратаку, вінцем якої став точний удар у виконанні Лендона Донована.

0:2 - явно не цього чекали бразильські (і не тільки) вболівальники. Причому якби ж б "горіти" від збірної Іспанії, а тут же "чарівники м'яча" поступаються північноамериканцям, для яких футбол (вибачте, соккер) не є культовим видом спорту. З іншого боку спортсмени команди США багатьом дали зрозуміти, що не так вже й випадково кілька днів тому здолали чемпіонів Європи.

Для того, щоб виправити ситуацію в кращу сторону, у бразильців залишалося приблизно півтора тайми. І якщо до перерви вони відбігали в холосту, то після цього їх старання стали результативними.

Невідомо, що сказав в перерві Карлос Дунга своїм підопічним - напевно дав цінні вказівки. Налаштовувати команду на бій не було особливого сенсу - гравці самі розуміли, що пора діяти куди продуктивніше, ніж в першому таймі.

І вже на 46-й хвилині південноамеріканці отримали перший привід для радості. Луїс Фабіано отримав м'яч від Майкона у штрафному майданчику, і влучив в нижній кут воріт, які захищав Ховард.

Бразильці посилили темп і створили ще кілька моментів, додавши роботи голкіперу збірної США. На 74-й хвилині рахунок став рівним. Новобранець "Реала" Кака здійснив сольний прохід по лівому флангу, прострілив м'яч у воротарську площу, звідки Робіньйо примудрився потрапити в поперечину. Але поруч знаходився все той же Луїс Фабіано, який головою і поцілив снаряд у ворота.

Засмучені підопічні Боба Бредлі (і сам Боб Бредлі), напевно, подумали про те, як би протриматися до овертайма. Але бразильці вирвали перемогу ще в основний час матчу - на 85-й хвилині відзначився Лусіо.

3:2 - Бразилія перемогла у фіналі і стала триразовим володарем Кубка конфедерацій.

До речі, з таким же рахунком Іспанія здолала збірну ПАР у матчі за третє місце. Щоправда, доля цієї зустрічі вирішилася лише в овертаймі.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Goal.com / А.Р.