Бразильська трійка, бійка та фаєри: "Шахтар" розгромив "Динамо" у Великдень

"Битва честі", як охрестили матч гравці напередодні, залишилася за "гірниками".

"Шахтар" знову розбив "Динамо". 3:0 було на "Олімпійському", 3:0 - тепер на "Арені-Львів".

Про "класико" свідчили лише фаєри від уболівальників та бійка у кінцівці зустрічі. А так - Луческу знову обіграв Реброва. Причому, експериментальним складом.

ШАХТАР - ДИНАМО - 3:0. СТАТИСТИКА МАТЧУ

"Гірники" відкрили рахунок на 33-й хвилині. Коваленко змістився ближче до штрафного, віддав на Бернарда, а той далі на Едуардо. Бразильцю залишилося лише переграти Шовковського.

Ще два м'ячі було забито у другому таймі.

На 73-й хвилині Степаненко класно закинув на Веллінгтона. Нем залишив у дурнях Віду і розправився із Шовковським. Хачеріді встиг лише добігти до бразильця.

П'ять хвилин потому Хачеріді втратив м'яч біля брівки у боротьбі з Коваленком. Сфера відскочила до Марлоса, той віддав на Едуардо і бразилець у падінні пробив Шовковського.

Після цього на полі зчинилася масова бійка. У результаті вилучення отримали Андрій Ярмоленко і Тарас Степаненко. Також був вилучений Мірча Луческу.

Ярмоленка можна було вилучати ще на 68-й хвилині, коли він сфолив проти Шевчука, але арбітр пожалів Андрія.

Зазначимо, що матч кілька разів зупиняли через димову завісу від фаєрів уболівальників "Шахтаря".

Нагадаємо, що цей матч не впливає на турнірне становище команд. "Динамо" ще минулого туру стало чемпіоном.

Шахтар - Динамо - 3:0. Відео-огляд матчу