Бразильський воротар отримав важку травму, святкуючи гол (відео)

Воротар Сауло. Кадр з Youtube
Спорт 2 лютого, 2011, 15:58 2588
Бразильськтй воротар Сауло забив гол на 5-й компенсованій хвилині матчу і, святкуючи, порвав зв'язки коліна.

Воротар бразильського клубу "Спорт Ресіфі" Сауло в матчі з "Віторією" чемпіонату штату Пернамбуку забив гол, а потім отримав серйозну травму, святкуючи взяття воріт суперника.

На 5-й компенсованій хвилині матчу за рахунку 1:1 "Спорт Ресіфі" отримав право на штрафний удар, і Сауло прийшов допомогти атакуючим гравцям. Воротареві вдалося замкнути навіс зі штрафного ударом головою, і м'яч транзитом від газону влетів у сітку.

Після цього голкіпер побіг святкувати гол, але впав і порвав зв'язки коліна. За попередніми прогнозами Сауло може пропустити до півроку.

16-річний воротар забив дивовижний гол (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Goal.com / А.Р.