Бразильці не змогли пробити колумбійців

Спорт 15 жовтня, 2007, 11:25 273
Збірна Бразилії з футболу в першому відбірковому матчі ЧС-2010 зіграла внічию з командою Колумбії – 0:0.

У ніч з 14 на 15 жовтня збірна Бразилії з футболу стартувала у відбірковому турнірі чемпіонату світу 2010 року від Південної Америки.

У першому матчі п'ятиразові переможці першості планети не змогли обіграти в гостях збірну Колумбії. Матч в Боготі проходив з перевагою господарів і завершився внічию - 0:0.

Початок зустрічі був відкладений на 45 хвилин через проливний дощ. У першому таймі колумбійці провели декілька небезпечних атак, і воротар збірної Бразилії Жуліо Сезар двічі виручив свою команду.

Після перерви хід гри не змінився, але господарям так і не вдалося відкрити рахунок.

Бразильці створили лише два небезпечних моменти біля воріт суперника, але колумбійський воротар Агустін Хуліо справився з ударами Роналдіньо і Мінейро.

В інших матчах відбіркового турніру чемпіонату світу-2010 від Південної Америки збірна Уругваю розгромила Болівію (5:0), Аргентина взяла гору над Чилі (2:0), а Венесуела добилася гостьової перемоги над Еквадором (1:0). Зустріч Перу - Парагвай завершилася внічию - 0:0.

Чергові матчі турніру відбудуться 16-17 жовтня.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.