Бразильці вивели "Шахтар" у фінал "Копа дел Сол"

Луїс Адріано© shakhtar.com
Спорт 8 лютого, 2010, 23:45 2625 8
Донецький "Шахтар" вийшов у фінал турніру "Копа дел Сол" у Іспанії.

Донецький "Шахтар" вийшов у фінал турніру "Копа дел Сол", який проходить у іспанському місті Марбелья.

У третьому турі групового етапу "гірники" з рахунком 2:0 переграли шведський "Кальмар" і випередили "Копенгаген" за рахунок кращої різниці м'ячів. У обох команд по сім очок. Однак у "Шахтаря" +5, в той час як у данців лише +3.

У звітному матчі "гірники" відкрили рахунок на 30-й хвилині. Ларссон збив Гладкого в карному майданчику і Жадсон реалізував пенальті.

Другий гол українці забили на 79-й хвилині. Воротар "Кальмара" грубо помилився при розіграші м'яча і "подарував" його Луїсу Адріано. Бразилець блискуче обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут.

Суперником "Шахтаря" у фіналі "Копа дел Сол" ймовірно буде московський ЦСКА, який впевнено лідирує у "червоній" групі.