Бразильці завоювали Кубок Америки

Бразилець Робіньйо отримав приз найкращого снайпера Copa America-2007
Спорт 16 липня, 2007, 11:30 852
Уфінальному матчі Copa America, що відбувся в неділю у венесуельському Маракаїбо, збірна Бразилії перемогла аргентинців – 3:0.

перемога
Радість гравців збірної Бразилії
Збірна Бразилії захистила титул переможця Кубка Америки з футболу, обігравши у фіналі турніру, що завершився у Венесуелі, команду Аргентини з рахунком 3:0.

Бразильці завоювали Кубок Америки увосьме в історії, але, як і раніше, значно поступаються Аргентині і Уругваю, які вигравали цей трофей по 14 разів.

У фіналі турніру 2007 року рахунок був відкритий вже на четвертій хвилині. Форвард московського ЦСКА Вагнер Лав перехопив передачу у виконанні одного з лідерів збірної Аргентини Ліонеля Мессі і переадресував м'яч Елано. Півзахисник "Шахтаря" знайшов пасом Жуліо Баптишту, який забив перший гол в матчі.

Надалі обидві команди мали шанси, щоб відзначитися, але бразильці краще використовували свої можливості. На 40-й хвилині Даніел Алвеш виконав простріл з правого флангу, і аргентинський захисник Роберто Айяла, перериваючи передачу, зрізав м'яч у свої ворота.

Алвеш
Бразилець Даніел Алвеш забиває третій гол своєї команди у фіналі Кубка Америки
Остаточний рахунок (3:0) встановив сам Даніел Алвеш, якого Вагнер Лав вивів віч-на-віч з воротарем.

У матчі за третє місце, що відбувся в ніч з 14 на 15 липня, збірна Мексики перемогла Уругвай (3:1).