Бразильців надихнув приклад українців

Спорт 18 жовтня, 2007, 14:09 276
У Південній Америці відбулися чергові відбіркові матчі чемпіонату світу-2010, в одному з яких збірна Бразилії розгромила еквадорців – 5:0.

Збірна Бразилії провела другий матч відбіркового циклу чемпіонату світу 2010 року в зоні CONMEBOL.

Після нульової нічиєї в першому матчі з збірною Колумбії бразильці жадали реабілітуватися перед уболівальниками. Тим більше, це був їх перший домашній матч за два роки і перша гра на знаменитій "Маракані" з 2000 року.

А ще до того ж головний тренер бразильців Дунга був удостоєний честі залишити свій слід на алеї слави знаменитого стадіону.

Бразильці, звичайно ж, були безумовними фаворитами, але матч для них видався непростим. Нападаючий московського ЦСКА Вагнер Лав, який в черговий раз вийшов у стартовому складі, забив гол вже на 19-й хвилині. Робіньо кинув в прорив Майкона, і той зробив прекрасний простріл на армійця.

Потім бразильці несподівано втратили контроль над грою і не просто не змогли розвинути успіх, але і були близькі до того, щоб пропустити. Кастільо міг забити зі штрафного, а Жуліо Сезар врятував бразильців після виходу сам на сам Бенітеса.

70 тисяч бразильських вболівальників вже почали освистувати футболістів, коли на 72-й хвилині Роналдіньо підправив дальній удар Кака, зловивши воротаря Еквадору на протиході.

Через 5 хвилин Кака вже сам забив гол прекрасним ударом з 30 метрів. На 83-й хвилині прекрасний прохід вдався Робіньо, після якого забив екс-"гірник" Елано. Ну а довершив розгром Кака. Його нескладний удар метрів з 25 якимось чином залетів в ворота під голкіпером.

В інших матчах збірні Болівії і Колумбії зіграли у нульову нічию, команда Чилі перемогла перуанців з рахунком 2:0, а парагвайський нападаючий дортмундської "Борусії" Вальдес приніс своїй команді перемогу над збірною Уругваю.

Після двох ігор в зоні CONMEBOL лідирують аргентинці з шістьма очками. Друге і третє місце ділять збірні Бразилії і Парагвая з чотирма очками.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Газета.Ru / К.К.