"Будівельник" виграв баскетбольну Суперлігу

"Будівельник" виграв Суперлігу© superleague.ua
Спорт 31 травня, 2011, 21:10 1642
"Будівельник" у фантастичному матчі обіграв "Донецьк" і виграв золоті медалі чемпіонату України.

Столичний "Будівельник" виграв баскебольну Суперлігу, здолавши у супердраматичному фіналі баскетболістів "Донецька".

У вирішальному сьомому матчі фінальної серії кияни вирвали перемогу з рахунком 69:62 і всьоме виграли золоті медалі чемпіонату України.

Зазначу, що на велику перерву команди пішли з перевагою донецьких "тигрів" у 9 очок, а у третій чверті перевага господарів сягала 12-ти пунктів.

Однак кияни зуміли вирівняти ситуацію, а у заключній чверті длозволили господарям закинути лиш 7 очок, в той час як самі набрали 19.

Найкращими у складі переможців були Спенсер (20 очок) і Морлі (15 очок і 10 підбирань). У складі "Донецька" головним снайпером був Едвардс (15 очок).