"Будівельник" створив сенсацію у Франції

У четвертому турі кияни здивували баскетбольний світ перемогою над французьким "Ле-Маном" на виїзді.

Київський "Будівельник" здобув третю перемогу у топ-16 раунді Єврокубка. У четвертому турі кияни здивували баскетбольний світ перемогою над "Ле-Маном" на виїзді.

До матчу букмекери практично не давали гостям шансів, вважаючи, що перемога "Ле Мана" буде дуже легкою. А на ділі "Будівельник" виявився по праву сильнішим за суперника і значно збільшив свої шанси на вихід у чвертьфінал турніру.

Вигравши першу чверть з різницею у дев'ять очок, наші баскетболісти дозволили французам скоротити відставання у другій 10-хвилинці.

А ось третя чверть буквально поставила всю гру з ніг на голову. Українці відзначилися серією непідготовлених дальніх кидків, жоден з яких не досяг мети. "Ле Ман" відповів ривком 6:0. "Будівельник" набрав перше очко лише на шостій хвилині чверті. Американець Спенсер врятував ситуацію в той момент, коли "Ле Ман" вже "відчув нашу кров". Кілька вдалих атак українців і рахунок на табло знову рівний - 51:51! Проте ж, кінцівка чверті була на французами, які за 5 секунд двічі влучили з-за периметру.

Початок четвертої чверті за французами, які відірвались до різниці у 8 очок. Однак "Будівельник" вистояв. Вистояв, показавши справжній характер і волю до перемоги. Спенсер, Морлі, Анісімов і Біллі Кіс буквально рвуть опонентів на частини.

За півтори хвилини до фінальної сирени "Будівельник" веде вже 5 очок! "Ле Ману" залишалося сподіватися на тактичні штрафні. Кияни цю надію розсіяли - в останні секунди м'яч тримався до останнього і в основному в руках Спенсера або Кіса, які рідко промахуються з лінії.

Так "Будівельник" здобув красиву вольову перемогу, зміцнивши свої шанси на вихід у чвертьфінал.

Післяматчевий коментар керманича "Будівельника" Хосе Беррокаля: "Я дуже задоволений цією перемогою, хоча в третій чверті ми й дозволили супернику закинути нам 6 очок за останні 5 секунд. Я вірив у перемогу. Тепер ми в хорошій диспозиції для того, щоб кваліфікуватися в наступний раунд - ця виїзна перемога була дуже важливою. Ми можемо вірити у вихід в наступний раунд. Ми знаємо, що будемо сильними в рідних стінах".

ЄВРОКУБОК. Топ-16. 4-тур

Ле Ман. "Антарес". 3850 глядачів
Судді: Роча (Португалія), Калпакас (Швеція), Райтер (Німеччина)

"Ле Ман" (Франція) - "Будивельник" (Україна) - 72:77 (14:23, 23:17, 20:11, 15:26)

Будивельник: Кіс 9 + 4 передачі, Забірченко 2, Морлі 11 + 5 підбирань + 5 передач, Уїлсон 10 + 8 підбирань, Беттс 2 + 5 підбирання; Яковлєв 11, Стефанишин, Спенсер 20, Анісімов 12 + 5 підбирань + 4 втрати, Агафонов

Відеотрансляції баскетбольних матчів на "Проспорті"