"Будівельник" вийшов у чвертьфінал Єврокубка

"Будівельник" - у плей-оф© bcbudivelnik.com
Спорт 2 березня, 2011, 07:29 920
У заключному матчі топ-16 кияни на виїзді перемогли німецький "Геттінген" і разом з ним пробилися у плей-оф.

Київський "Будівельник" з першого місця пробився у чвертьфінал Єврокубка. У заключному матчі топ-16 кияни на виїзді перемогли німецький "Геттінген" і разом з господарями пробилися у плей-оф.

Матч у Брауншвейгу видався доволі важким для киян. "Будівельники" показали відмінний захист, який і вирішив результат поєдинку.

Варто віддати належне "Геттінгену" - німці, достроково завоювавши путівку в плей-оф, до кінця виконали спортивний борг, борючись з українською командою так, ніби від результату гри залежала доля самого трофея.

За всю першу половину гри команди не змогли виявити лідера, обмінюючись короткими ривками. Під кінець першої чверті господарі заволоділи невеликою перевагою, але вчасно взятий тайм-аут від Хосе Беррокаля знову повернув паритет на майданчик.

Бенефісом киян стала третя чверть - команда не тільки відмінно захищалась проти Буна і Андерсона, але й змогла зробити вирішальний ривок. Це Дмитро Забірченко завів всю команду, видавши феєричний відрізок: за кілька хвилин Дмитро чотири рази вразив кільце "Геттінгена" з дальньої відстані.

Втім, як водиться, "ми не шукаємо легких шляхів" - точніше, їх у Брауншвейгу «Будівельнику» ніхто не прокладав. Після того, як перевага української команди досягла 11 очок, практично вся тисяча глядачів, яка зібралася у "Фольксваген Халле", вийшла до кромки майданчика, влаштувавши "будівельникам" такий пресинг, що Хосе Беррокалю вартувало чималих зусиль привести киян до тями.

Як підсумок - заключна чверть почалася для "Будівельника" катастрофічно - ривок "Геттінгена" 11:0 силами гіганта Буна, та й всієї передньої лінії, яка частенько знімала підбір на чужому щиті.

На щастя, дуже вчасно ситуацію врятував Зак Морлі, що видав ще один відмінний матч. Форвард знову стабілізував ситуацію, розмочивши рахунок у чверті, а далі своє слово сказав і Спенсер.

"Геттінген" не здавався - Джон Патрік гнав підопічних вперед, змушував фолити на останніх секундах. Однак тут кияни вже не підкачали, зберігши за собою настільки важливу, і тепер вже історичну перемогу.

У чвертьфіналі "Будівельник" зіграє з іспанським клубом "Кахасоль". Перша гра відбудеться 23 березня в Севільї, а другий матч - 30 березня, ймовірно, у Дніпропетровську.