"Будівельник" вийшов у лідери Єврокубка

"Будівельник" - лідер групи J© bcbudivelnik.com
Спорт 1 лютого, 2011, 22:11 1448
У третьому турі топ-16 Єврокубка "Будівельник" переміг французький "Ле Ман" з рахунком 67:61.

Столичний "Будівельник" здобув другу поспіль перемогу у топ-16 Єврокубка. У третьому турі українці перемогли французький "Ле Ман" з рахунком 67:61.

Матч пройшов у схожому ключі, як і гра з німецьким "Геттінгеном" тиждень тому. "Будівельник" виграв три чверті, дозволивши супернику скоротити рахунок у заключній 10-хвилинці.

У складі "Будівельника" американець Біллі Кіс офолмив дабл-дабл - до 16 очок додав 10 підбирань. 15 очок набрав Ламейн Вілсон і 12 на рахунку Морлі.

Однак, незважаючи на те, що киянами була здобута важлива перемога, після матчу вони почули від тренера більше докорів, ніж заохочень.

"Скільки разів можна повторювати - якщо ви хочете хоч щось виграти в цьому сезоні, грайте 40 хвилин, а не 30 або 20! Звичайно, вітаю з перемогою, але запам'ятайте, нам розслаблятися ще рано", - зазначив Хосе Беррокаль.

У четвертому турі "Будівельник" зіграє з "Ле Маном" у Франції. Матч відбудеться 15 лютого. Початок - о 21:30 за київським часом.