"Будівельник" впевнено переміг німців у топ-16 Єврокубка

В атаці Лемейн Уїлсон© bcbudivelnik.com
Спорт 25 січня, 2011, 22:41 1143
Підопічні Хосе Беррокаля зім'яли суперника у другій і третій чвертях, не дозволивши німцям набрати бодай 10 очок за чверть.

Столичний "Будівельник" здобув перемогу над німецьким "Геттінгеном" у другому турі другого групового етапу Єврокубка. Матч в Дніпропетровську завершився з рахунком 68:56.

Якщо у першій чверті німці чинили гідний опір нашій команді, то у другій і третій чвертях підопічні Хосе Беррокаля зім'яли суперника, не дозволивши взяти 10 очок за чверть.

Лише у заключній 10-хвилинці господарі дозволили супернику скоротити різницю в рахунку до 12-ти очок. Тим не менш, "Будівельник" здобув гідний результат при добротній грі.

У іншому матчі групи французький "Ле Манс" удома з рахунком 85:70 переміг грецький "Аріс" і після двох турів у чотирьох команд по одній перемозі.

У третьому турі "Будівельник" приймає "Ле Манс". Матч відбудеться 1 лютого у Дніпропетровську. Початок - о 19:00.

Єврокубок. Топ-16

Група J. 2-й тур

Дніпропетровськ. СК "Метеор". 2000 глядачів
Судді: Саша Марічіч (Сербія), Рюшту Нуран (Туреччина), Александар Мілоєвік (Македонія)

БУДІВЕЛЬНИК (Київ, Україна) - ГЕТТІНГЕН (Німеччина) - 68:56 (19:17, 15:9, 22:9, 12:21)

Будівельник: Кіс 2 + 4 передачі, Забірченко 3, Морлі 14 + 9 підбирань + 4 передачі, Уїлсон 19 + 7 підбирань, Беттс 2; Яковлєв, Стефанишин 2, Лукашов 7 + 4 передачі, Агафонов 13 + 3 блок-шоти

Геттінген: Мічем 13, Літтл 14, Кулавік 6 підбиорань, Скотт 2 + 6 підбирань, Бун 11 + 5 підбирань; Валесковскі 2, Дейл 3, Тецнер, Мікс 2, Андерсон 7, Раффінгтон, Джордан 2