"Будівельник" закрив євросезон на мажорній ноті

"Будівельник" обіграв іспанців у Дніпропетровську© bcbudivelnik.com
Спорт 31 березня, 2011, 10:08 1156
У матчі-відповіді 1/4 фіналу Єврокубку кияни здобули перемогу над "Кахасолем", однак далі йде команда з Севільї.

Київський "Будівельник" завершив виступи у Єврокубку. У матчі-відповіді 1/4 фіналу кияни здобули перемогу над іспанським "Кахасолем", однак далі йде команда з Севільї за рахунок перемоги з більшим рахунком на домашньому паркеті.

Протягом усього дніпропетровського матчу на паркеті СК "Метеору" точилася запекла боротьба і лише у заключній чверті українцям вдалося дотиснути суперника.

Щоправда у другій чверті киянам вдався ривок 14:0, що встановив рахунок 40:30. Залишалось відіграти ще 8 очок. Однак іспанці зуміли ще до перерви вирівняти гру.

Тепер "Будівельник" спрямовує всі сили на Суперлігу, де наступної неділі розпочинається плей-оф раунд.