Чехія познущалась над США у чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею

39-річний Ягр закинув американцям три шайби© championat.ru
Спорт 12 травня, 2011, 08:42 2200
Чехія і Швеція вийшли у півфінал чемпіонату світу з хокею. Чехи розгромили американців, а шведи - німців.

Збірна Чехії розгромила хокеїстів зі США у чвертьфіналі чемпіонату світу. Зустріч завершилась з "сухим" рахунком 4:0.

Хет-трик записав на свій рахунок легенда і ветеран світового хокею Яромир Ягр, який зараз грає за омський "Авангард". У першому періоді Ягр завершив швидку контратаку чехів, а в другому і третьому реалізовував чисельну перевагу. Ще одну шайбу чехів провів Томаш Плеканєц, який віддав дві результативні передачі на Ягра.

У півфіналі Чехія зіграє з Швецією. "Тре Крунур" впевнено обіграли команду Німеччини з рахунком 5:2.

Шведи відкрили рахунок вже на першій хвилині зустрічі, проте німцям досить швидко вдалося відігратися. Але ще до перерви хокеїсти "Тре Крунур" вийшли вперед, а в другому ігровому відрізку збільшили свою перевагу до трьох шайб. Німцям вдалося трохи скоротити розрив у рахунку, але в третьому періоді скандинави ще раз вразили ворота суперника, встановивши остаточний результат.

У четвер відбудуться ще два чвертьфінали: Фінляндія - Норвегія і суперматч Канада - Росія.