Чехія – у фіналі молодіжного мундіалю

Спорт 19 липня, 2007, 11:10 238
У вирішальному матчі молодіжного (U-20) чемпіонату світу з футболу чехи зустрінуться з переможцем матчу Чилі – Аргентина.

Томаш Мікола
Чех Томаш Мікола (№13) відкрив рахунок вже на 4-й хвилині зустрічі
У ніч з 18 на 19 липня на чемпіонаті світу з футболу серед молодіжних команд (гравці 1987 року народження) визначився перший фіналіст. Ним стала збірна Чехії, яка обіграла в Едмонтоні австрійців (2:0).

У фіналі чехи зустрінуться з переможцем півфіналу Чилі - Аргентина, який відбудеться в ніч на п'ятницю.

У матчі з Австрією чехи забили обидва голи вже до 15-й хвилині. На четвертій хвилині зустрічі відзначився Томаш Мікола, який скористався помилкою австрійського воротаря Міхаеля Цагльмайра, який не зумів зафіксувати м'яч після подачі з штрафного.

На 15-й хвилині Мартін Фенін подвоїв перевагу своїй команді в рахунку, переправивши м'яч у ворота суперника після передачі з правого флангу.

За час, що залишився, австрійці створили декілька небезпечних моментів, проте і збірна Чехії могла забити третій гол. До кінця матчу рахунок 2:0 не змінився.

Матч за третє місце і фінал відбудуться в неділю 22 липня в Торонто.