"Челсі", "Манчестер Сіті" і "Ліверпуль" перемогли у Кубку ліги (відео)

"Ліверпуль" - єдина команда, яка виграла на виїзді© AFP
Спорт 22 вересня, 2011, 11:42 1096
"Аристократи" перемогли у серії пенальті, "городяни" обіграли діючого володаря трофею, а "мерсисайдці" стали єдиними, хто здобув виїзну перемогу.

У середу, 21 вересня, відбулися заключні матчі 3-го раунду Кубка англійської Ліги.

"Манчестер Сіті" без зайвих зусиль розібрався із діючим володарем трофею "Бірмінгем Сіті"2:0. За "городян" швидким голом відзначився дебютант Оуен Харгрівз. А вдруге ворота суперника вразив Маріо Балотеллі.

У лондонському дербі між "Челсі" та "Фулхемом" переможець визначився лише у серії післяматчевих пенальті – 4:3. Причому "дачники" проґавили чудову можливість вирвати перемогу ще в основний час. Пайтім Касамі не реалізував пенальті. Відзначимо, що підопічні Андре Віллаш-Боаша після епізоду з призначенням 11-метрового грали вдесятьох.

"Ліверпуль" на виїзді обіграв "Брайтон енд Хоув Альбіон"2:1. "Червоні" відкрили рахунок на 7-й хвилині зусиллями Крейга Белламі. Під кінець матчу перевагу мерсисайдців подвоїв Дірк Куйт. А на останній хвилині господарі забили гол престижу - Жиль Барнс реалізував пенальті за фол Джеймі Каррагера.

Додамо, що жеребкування 4-го раунду Кубка Ліги відбудеться у суботу, 24 вересня.

БРАЙТОН ЕНД ХОУВ АЛЬБІОН - ЛІВЕРПУЛЬ - 1:2
Голи: Барнс 90 (пен) - Белламі 7, Куйт 81

ЧЕЛСІ - ФУЛХЕМ - 0:0 (по пенальті - 4:3)

ЕВЕРТОН - ВЕСТ БРОМВІЧ АЛЬБІОН- 2:1
Голи: Феллані 89, Невілл 103 - Брант 57 (пен)

МАНЧЕСТЕР СІТІ – БІРМІНГЕМ СІТІ - 2:0
Голи: Харгрівз 17, Балотеллі 38

КАРДІФФ - ЛЕСТЕР - 2:2 (по пенальті - 7:6)