"Челсі" не захотів стати лідером Прем'єр-ліги

Спорт 23 грудня, 2008, 10:33 391
Ліверпульський "Евертон" допоміг своїм землякам, клубу "Ліверпуль", очолити турнірну таблицю англійської Прем'єр-ліги, зігравши внічию з "Челсі".

У понеділок лондонський "Челсі" в рамках 18-го туру англійської футбольної першості зіграв внічию з "Евертоном" у гостях – 0:0.

На хід матчу багато в чому вплинуло вилучення на 35-й хвилині захисника Джона Террі, який дуже грубо зіграв проти Леона Османа. Отже більшу частину матчу гравці "Челсі" оборонялися, і в "Евертона" були прекрасні шанси забити гол. На 84-й хвилині Стівен Пінар вразив таки ворота Петра Чеха, але взяття воріт було відмінене через офсайд.

Після цієї гри у команди Луїса Феліпе Сколарі стало 38 очок, і вона лише на очко відстає від лідера англійської першості "Ліверпуля", який у цьому турі також зіграв внічию (з "Арсеналом" у гостях – 1:1).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.