"Челсі" переміг "Інтер" без Шевченка

Гравці "Челсі" святкують перемогу© AFP
Спорт 22 липня, 2009, 09:05 2295
Португальському тренеру Жозе Моурінью не вдалося перемогти свою колишню команду.

Лондонський "Челсі" переміг міланський "Інтер" в рамках товариського турніру Кубок Виклику у США.

Гра була примітна тим, що зустрічалися нинішня і колишня команди португальського тренера Жозе Моурінью. Окрім того, коуч "Челсі" Карло Анчелотті прекрасно знайомий з "нерадзуррі" - у Серії А його "Мілан" був одним з найпринциповіших суперників "Інтера".

"Аристократи" відкрили рахунок на 10-й хвилині – фантастичним ударом з 30-ти метрів відзначився Дідьє Дрогба. На початку другого тайму Бурдіссо зіграв рукою у власному карному майданчику і Френк Лемпард впевнено реалізував пенальті - 2:0.

Зазначимо, що українець Андрій Шевченко на поле не вийшов.

Для "Інтера" це вже друга поразка на турнірі - три дні тому підопічні Жозе Моурінью в серії пенальті поступились мексиканській "Америці". Заключний матч "Інтер" зіграє проти "Мілана" (26 липня).

А "Челсі" зустрінеться з "Міланом" (24 липня) та "Америкою" (26 липня).