"Челсі" почав чемпіонат Англії з розгрому

Дрогба робить хет-трик у першому турі© UK football
Спорт 15 серпня, 2010, 00:49 2038
"Аристократи" почали новий сезон з блискучої перемоги над "Вест Бромвіч Альбіон" - 6:0.

У Англії стартувала місцева Прем'єр-ліга. У першому турі чинний чемпіон "Челсі" розгромив "Вест Бромвіч Альбіон" з рахунком 6:0.

Початок розгрому поклав Флоран Малуда. Француз виявився першим на добиванні після того, як Скотт Карсон не впорався з м'ячем після штрафного удару. Другий м'яч влетів у ворота ВБА на 45-й хвилині. Відзначився Дідьє Дрогба.

У другому таймі "аристократи" забили чотири м'ячі: Дрогба, Лемпард, Дрогба і Малуда.

"Сині" домагаються більш ніж комфортної перемоги, починаючи новий сезон на тій же хвилі , на якій закінчували і минулу чемпіонську кампанію, коли в останньому турі з рахунком 8:0 знищили "Уїган Атлетик". Ну і, звичайно ж, Дідьє Дрогба - завершивши сезон хет-триком, і новий почав хет-триком почав. Вражає.