"Челсі" розгромлений у Манчестері

Спорт 12 січня, 2009, 08:15 763 2
Крупна перемога над "Челсі" вивела "Манчестер Юнайтед" на третє місце в англійській футбольній Прем'єр-лізі.

В неділю в матчі 21-го туру англійської Прем'єр-ліги "МЮ" розгромив лондонський "Челсі" на своєму полі з рахунком 3:0.

Під завісу першого тайму відрізнився колишній захисник московського "Спартака" Неманья Відіч (45-а хвилина), а у другому таймі Вейн Руні (63-а) і Дімітар Бербатов (87-а) оформили крупну перемогу "червоних дияволів".

"МЮ" набрав 41 очко і порівнявся з "Астон Віллою", яка до цього одноосібно посідала третю строчку, але манкуніанці мають перевагу завдяки меншій кількості зіграних зустрічей.

Раніше в неділю "Віган" переграв на своєму полі "Тоттенхем" з рахунком 1:0.

Вв суботу лідер першості, "Ліверпуль" зіграв на виїзді внічию із "Сток Сіті" – 0:0, а "Арсенал" виграв у "Болтона" – 1:0.

Верхня частина турнірної таблиці чемпіонату Англії виглядає таким чином: 1. "Ліверпуль" - 46 очок (21 матч), 2. "Челсі" - 42 (21), 3. "МЮ" - 41 (19), 4. "Астон Вілла" - 41 (21), 5. "Арсенал" - 38 (21).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / К.К.