"Челсі" виграв Кубок виклику-2009

"Челсі" - "Америка" - 2:0© AFP
Спорт 27 липня, 2009, 10:38 2140 2
У вирішальному матчі на турнірі "аристократи" перемогли мексиканську "Америку".

Лондонський "Челсі" став переможцем комерційного турніру "Світовий Футбольний Виклик - 2009".

У вирішальному матчі "аристократи" перемогли мексиканську "Америку".

Гра почалася з атак "Челсі" - на 8-й хвилині Старрідж не влучив у ворота з досить непоганої позиції. Однак потім матч перейшов у повільне русло.

Лише до середини тайму команди почали діяти швидше, причому "американці" цілком могли вразити ворота Іларіо, однак Ескеда не потрапив у ворота з більш вигідної позиції, ніж Старрідж (причому Іларіо вже нічим не міг допомогти своїй команді).

Кінцівка ж була явно за англійцями - Калу і Карвальйо почергово перевірили на міцність штангу воріт "Америки" (у першому випадку м'яч в стійку перевів воротар), а в компенсований час після помилки захисту та прострілу Мансьєнна у воротарській виникла купа-мала, та захиснику вдалося винести м'яч подалі від воріт.

У другому таймі на поле вийшов Шева! І треба сказати, що бажання нашого форварда показати себе було видно неозброєним оком. Спочатку Шевченко пройшов на швидкості двох захисників, чого за ним давненько не водилося, але був збитий третім. Інша справа, що Деку невдало пробив шрафний.

Згодом Андрій почергово забезпечив двома непоганими пасами Малуда та Хатчінсона, але обидва гравці зіграли не надто вдало. А тут і "Америка" показала зубки - удар Ескуеди з превеликими зусиллями відбив Тернбулл, що замінив Іларіо, а після навісу Пардо і удару Кабаньяса "синіх" врятувала штанга.

А на 76-й хвилині "Челсі" відкрив-таки рахунок. Причому зробив це юний аргентинець Ді Санто, який відправив м'яч у ворота після передачі Малуда. Ді Санто вирішив віддячити партнера, і через дві хвилини вже Франко прекрасним пасом вивів Малуда практично на порожні ворота - 2:0 і це вже перемога. А Шевченко забити на турнірі так і не вдалося.

Завдяки цій перемозі "Челсі" виграв турнір "Світовий Футбольний Виклик - 2009". А "Америка" посіла друге місце, залишивши позаду міланські гранди - "Інтер" та "Мілан".