"Челсі" вийшов на друге місце в чемпіонаті Англії (відео)

"Челсі" вийшов на друге місце© UK football
Спорт 21 квітня, 2011, 11:12 1929
"Челсі" здобув впевнену перемогу над "Бірмінгем Сіті", а у лондонському дербі "Тоттенхем Хотспур" - "Арсенал" зафіксовано бойову нічию.

20 квітня відбулись два перенесені матчі 28-го туру чемпіонату Англії з футболу. "Челсі" здобув впевнену перемогу з рахунком 3:1 над "Бірмінгем Сіті", а у лондонському дербі "Тоттенхем Хотспур" - "Арсенал" зафіксовано бойову нічию 3:3.

"Аристократи" вже після години ігрового часу перемагали гостей з рахунком 3:0 - двічі у воротах бірмінгемців розписався Флоран Малуда і ще один гол забив Саломон Калу.

За 15 хвилин до завершення зустрічі Ларссон з пенальті відквитав один м'яч. Однак більшого "аристократи" не дозволили супернику.

Зауважимо, що Фернандо Торресу знову не вдалося забити перший гол за "Челсі".

Тоттенхем Хотспур - Арсенал
UK football
"Тоттенхем Хотспур" - "Арсенал" - 3:3
Натомість на "Уайт Харт Лейн" відбулась справжнісінька битва. "Арсенал" двічі по ходу зустрічі вів у рахунку, довівши ще в першому таймі свою перевагу до двох м'ячів, проте не зміг втримати гандикап, дозволивши "шпорам" зрівняти рахунок. Більше того, у заключні хвилини "каноніри" трудом відстояли нічию.

А починалося все для "Канонірів" просто ідеально - вже на п'ятій хвилині матчу Уолкотт після ідеального пасу Фабрегаса вийшов один на один з Еуреліо Гомесом і точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Події, однак, продовжили стрімко розвиватися, і всього через дві хвилини Ведран Чорлука фантастичним дальнім пасом з правого флангу знайшов Раафеля ван дер Ваарта, і той, скориставшись невпевненою грою Йохана Джуру, зрівняв рахунок.

Але і на цьому стартовий відрізок не був завершений - проходить ще п'ять хвилин і вивірений удар з-за меж штрафного між ніг Майкла Доусона і точно в нижній кут воріт завдає Самір Насрі.

"Шпори" відповіли на це серією атак, проте успіху вони їм не принесли. А на 40-й хвилині "каноніри" забили третій м'яч - це Робін ван Персі з другої спроби вразив ворота Гомеса.

Трохи розслабившись і думками вже опинившись в роздягальні, "каноніри"дозволили Тому Хаддстоуну завдати точного удару з-за меж штрафного, і на перерву команди пішли вже за рахунку 2:3.

У другому таймі на полі було видно лише "Тоттенхем". "Шпори" володіли тотальною перевагою, яку вони в підсумку і втілили у гол ван дер Ваарта з пенальті, призначеного Мартіном Аткінсоном після того, як Щесни відверто збив у своєму штрафному Леннона.

Яким дивом гостям вдалося зберегти свої ворота в недоторканості в останні 20 хвилин, знають, мабуть, тільки футбольні боги, оскільки можливостей у "шпор", щоб вирвати перемогу над своїм історичним суперником, було чимало.

Отже, в активі "Челсі" і "Арсеналу" тепер по 64 очки, і обидва лондонських клуби за п'ять турів до завершення сезону відстають від "Манчестер Юнайтед"на шість очок, і при цьому лондонські гранди проведуть очні поєдинки з командою сера Алекса Фергюсона. Саме у цих матчах, ймовірно, і вирішиться доля чемпіонства.

"Тоттенхем", у свою чергу, залишається на п'ятому місці, відстаючи на два очки від "Манчестер Сіті".