"Челсі" врятував очко у матчі-трилері з "Евертоном"

Террі святкує.© Reuters
Команди забили на двох шість голів.

Лондонський "Челсі" у драматичному матчі 22-го туру чемпіонату Англії розійшовся миром з "Евертоном" - 3:3.

Всі голи команди забили у другій половині гри.

Спершу Джон Террі (50') зрізав м'яч у власні ворота. Кілька хвилин потому Кевін Міральяс (56') збільшив перевагу "ірисок", і здавалось, знімав питання про переможця.

Але "сині" за чотири хвилини зрівняли рахунок голами Дієго Кости (64') і Сеска Фабрегаса (66').

У компенсований час Раміро Моді (90') знову вивів вперед "Евертон", але Террі (90+8') врятував "аристократів" від поразки.

В інших матчах дня "Манчестер Сіті" розгромив "Крістал Пелас" (4:0), а "Тоттенхем Хотспур" - "Сандерленд" (4:1).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.К.