"Челсі" всуху переміг "Арсенал" (відео)

Дідьє Дрогба© AFP
Спорт 8 лютого, 2010, 09:12 1541
Дідьє Дрогба приніс "Челсі" перемогу над "Арсеналом" з рахунком 2:0.

Дубль івуарійського форварда Дідьє Дрогба приніс "Челсі" перемогу з рахунком 2:0 над "Арсеналом" у центральному матчі 25-го туру англійської Прем'єр-Ліги.

Переможний дубль був оформлений вже до 23-ї хвилині. Обидва голи стали наслідком помилок гостей в обороні. Вже на 8-й хвилині Флоран Малуда з кутового відправив м'яч на голову ніким не прикритого Джона Террі, той переправив м'яч на Дрогба, і нападаючий зльоту послав м'яч у ворота Мануеля Алмунії.

Буквально відразу в "Арсеналу" був чудовий шанс зрівняти рахунок, проте Андрій Аршавін після розкішного пасу Сеска Фабрегаса замість воріт направив м'яч прямо в ногу Петру Чеху.

І покарання не змусило себе чекати, і на цей раз в лють наставника "Канонірів" привели дії його власних "наївних" гравців, які знову продемонстрували вразливість при атакуючих діях.

Після кутового у виконанні "Арсеналу" м'яч опинився у Френка Лемпарда, і той без особливих витівок відправив його у бік Дрогба. Кліши програв позицію нападнику і Дрогба завдав чарівний удар повз Алмунію.

"Арсенал" виглядав значно краще після перерви, однак гольових моментів у "канонірів" не було. А от Дрогба мав шанс зробити хет-трик, коли м'яч після його удару зі штрафного на 83-й хвилині ледь не зламав поперечину воріт, які захищав Алмунія.

У середу "Арсенал" прийматиме "Ліверпуль" і на "канонірів" чекає ще одна важлива битва.

Додамо, що останні п'ять сезонів титул в Англії незмінно діставався "Челсі" або "Манчестер Юнайтед", і обидві ці команди за останні 10 місяців завдали "Арсеналу" чотири поразки. Після перемоги в дербі перевага "Челсі" над "канонірами" зросла до дев'яти очок, і пам'ятаючи про те, що до кінця чемпіонату залишилося всього 13 турів, є всі передумови до того, що чемпіонська гонка знову перетвориться на змагання "двох коней".