"Челсі" здобув неймовірну перемогу у чемпіонаті Англії (відео)

"Челсі" розгромив "Болтон Уондерерс"© AFP
Спорт 3 жовтня, 2011, 08:34 1452
Хет-трик Френка Лемпарда і дубль Даніеля Старріджа принесли команді Андре Віллаш-Боаша розгромну перемогу над "Болтон Уондерерс".

Лондонський "Челсі" здобув розгромну перемогу над "Болтон Уондерерс" у сьомому турі чемпіонату Англії. Матч, який відбувся у Болтоні, завершився з рахунком 5:1 на користь "аристократів".

Хет-трик оформив Френк Лемпард, а дубль на рахунку колишнього гравця "Болтона" Даніеля Старріджа.

Підопічні Андре Віллаш-Боаша вирішили все ще у першому таймі, перегравши господарів поля за всіма статтями.

Вже на 2-й хвилині "аристократи" святкували взяття воріт: Хуан Мата навісив з кутового, а Даніель Старрідж головою відправив м'яч у ближній кут. Згодом Старрідж увірвався в штрафний майданчик суперника і виконав відмінний пас у центр, де Лемпард подвоїв рахунок.

На 26-й хвилині Старрідж оформив дубль: він пройшов правим флангом і завдав удару в ближній кут. А воротар "Болтона" не зумів зафіксувати м'яч. Через хвилину Адам Богдан знову зіграв не найкращим чином після потужного удару Давида Луїса. Першим на добивання встиг Лемпард - 0:4.

Під кінець першого тайму "Болтон" зумів забити. Після подачі штрафного Дедрік Бойята пробив головою, а Чех не встиг зреагувати - 1:4.

Остаточну крапку у грі поставив Лемпард. На 59-й хвилині Дідьє Дрогба з Френком красиво розібралися із захисниками "Болтона". І "вісімка" лондонців пробив у нижній кут.