"Челсі" здобув перемогу над "Манчестер Юнайтед"

Джон Террі приніс перемогу "аристократам"© AFP
Спорт 9 листопада, 2009, 10:35 1546
"Челсі" здобув три очки у матчі з "Манчестер Юнайтед" і закріпив лідерство у Прем'єр-лізі.

Лондонський "Челсі" в матчі 12-го туру англійської Прем'єр-ліги мінімально переграв "Манчестер Юнайтед" завдяки своєму капітану Джону Террі.

Матч почався в неспішному ритмі і обидві команди не поспішали великими силами йти в атаку. Боротьба в центрі поля з рідкими контрвипадами нікому не принесла дивідендів.

На 8-й хвилині на побачення з Чехом вийшов Вейн Руні, але лайнсмен зафіксував офф-сайд. Епізод, слід зазначити, був досить спірним, тому що затримався у захисті Ешлі Коул.

Ближче до середини першого тайму манкуніанці змогли взяти гру під свій контроль. "Манчестер" мав певну територіальну перевагу і частіше володів м'ячем. Це вилилося у ряд ударів, але після більшості з них м’яч летів на трибуни "Стемфорд Брідж". Більш ефективно діяли підопічні Карло Анчелотті. Били вони не так часто, але майже кожен удар припадав у створ воріт Едвіна Ван дер Сара.

Коли "розвідка" закінчилася, футболісти серйозно взялися за справу. Особливо активізувалися гравці "Челсі". Вони відвоювали центр поля і відчули себе більш впевнено, що не могло не позначитися біля воріт "МЮ". Але особливих дивідендів від цієї небезпеки лондонці витягти не змогли. Ближче до перерви гра трохи заспокоїлася. Але внутрішнє напруження не дозволяло голкіперам обох команд дрімати. Зрідка наносилися удари в обидві сторони, але нічого небезпечного вони в собі не несли.

Після перерви "аристократи" почали активніше пересуватися по полю. Мабуть, в перерві вони отримали дієві поради від Карло Анчелотті.

Час йшов, а на табло все ще красувалися нулі. Обидві команди ближче до кінця матчу почали збиватися на відверто грубу гру, що не могло не вилитися в кілька жорстких стиків і жовтих карток.

Дідьє Дрогба після чергового стику з Евансом був змушений перерахувати всі свої ребра, оскільки удар ногою захисника "МЮ" Джонні Еванса припав йому в груди. Сам же Дрогба ще й отримав попередження в цьому епізоді. Аж надто завзято він домагався покарання для Еванса.

Але покарання для "МЮ" сталося в дещо іншому епізоді. На 76-й хвилині Френк Лемпард подав штрафний удар і Джон Террі виграв боротьбу у захисників на другому поверсі і пробив у дальній кут воріт Ван дер Сара - 1:0.

Однак, у манкуніанців були претензії до Аткінсона. І важко сказати, що вони були безпідставними. Після удару Террі до м'яча намагався дотягнутися Дрогба і майже зробив це, чим тільки дезорієнтував Ван дер Сара. А суть претензій гравців "МЮ" дуже зрозуміла – Дрогба був у стовідсотковому офф-сайді. Але трактування активності і пасивності положення поза грою залишилося на совісті Аткінсона.

Наприкінці зустрічі "Манчестер" спробував влаштувати господарям щось схоже на штурм воріт. Однак нічого доброго з цього не вийшло. Манкуніанці не придумали нічого кращого, крім як завантажувати м'яч у карний майданчик з флангів. І захист "Челсі" дуже впевнено справлялася з усіма цими подачами. Енна кількість кутових біля воріт лондонців також не дала жодного результату, як і п'ять доданих до основного часу хвилин.

"Челсі" добився перемоги в цьому важкому і вкрай напруженому поєдинку. Тим самим, лондонці зміцнили своє лідерство у турнірній таблиці. Тепер "Манчестер Юнайтед" поступається "Челсі" аж п'ятьма очками і займає лише третій рядок. У підопічних Фергюсона однакова кількість очок з "Арсеналом", але в "канонірів" є ще один матч у запасі. Боротьба тільки починається.